Speelschema Master
| Master | Talent

Speelweek 1 (week 37)
Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 11 t/m 14 september 2023
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 11 septThe Dubbel Trubbels (1A)HMA (2C)3
ma 11 septD.C.E. 47 (1A)De Viersprong (Ere)11
ma 11 septD.C.E. 1 (1B)DC De Laar (Ere)1
wo 13 septBallooneytunes (2D)Dens & Friends Onderbouw (Ere)9
wo 13 septWitte Paard 1 (1B)WDC Trooper (1B)1
wo 13 septD.C.P. 1 (2B)De Kade 44+ (1B)6
wo 13 septBlack Bull 1 (Ere)'t Elsterdammertje (2D)2
wo 13 septWhat's The Point (1B)No Backbone (2D)5
do 14 septBallooneytunes 2 (2C)Chartreuse Geel (2A)7
do 14 septOp de Brommerrrrr (Ere)DC De Rijnvogels (2B)14
do 14 septDrielpuddings (Ere)De Klok 2 (1A)4
do 14 septHet Schilderij (1A)Nog 1tje dan (1A)16
do 14 septSamSam 1 (1A)Dorth Pijl (1B)8
do 14 septSamSam 2 (2B)Lekker Veur Je (1B)3
do 14 septQ's Downtown Madhouseboys (2C)De Doffers 1 (1A)15
do 14 septDe Posthoorn (Ere)Bulldozers (1A)10
do 14 septSloopkogels (2C)Dartclub Vink (1B)2
do 14 septNo Score (1A)Dick's Inn Op Karakter (1B)12
di 26 septMooi Groepie (2B)D.C.E. The Tower Throwers (1B)13
 
Speelweek 2 (week 38)
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 18 t/m 21 september 2023
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 18 septDe Klok 2 (1A)Q's - one (1B)4
di 19 septChartreuse Geel (2A)De Korenbeurs 1 (1A)7
di 19 septLekker Veur Je (1B)The Dubbel Trubbels (1A)3
di 19 septDens & Friends Onderbouw (Ere)E.D.C. Toros Rojos (2C)9
di 19 septWDC Trooper (1B)D.C.E. 1 (1B)1
wo 20 septDC De Rijnvogels (2B)Bulls-Eye (Ere)14
wo 20 septDe Kade 44+ (1B)E.D.C. 2 (2B)6
wo 20 septDartclub Vink (1B)Black Bull 1 (Ere)2
wo 20 septD.C.E. The Tower Throwers (1B)Dubbeltje van Dijk (Ere)13
wo 20 septDorth Pijl (1B)Dubbel 10 (Ere)8
wo 20 septNo Backbone (2D)Dorpshuis Ochten 1 (Ere)5
wo 20 sept't Elsterdammertje (2D)Sloopkogels (2C)2
wo 20 septDick's Inn Op Karakter (1B)E.D.C. 1 (Ere)12
do 21 septNog 1tje dan (1A)Hosenhym 814 (1A)16
do 21 septDe Viersprong (Ere)Boss Baby's (1B)11
do 21 septHMA (2C)SamSam 2 (2B)3
do 21 septDe Doffers 1 (1A)Black Bull 2 (1A)15
do 21 septBulldozers (1A)Café Entree (2D)10
do 28 septDC De Laar (Ere)Witte Paard 1 (1B)1
 
Speelweek 3 (week 39)
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 25 t/m 28 september 2023
DatumThuis TeamUit TeamPoule
ma 25 septD.C.E. 1 (1B)Witte Paard 1 (1B)1
ma 25 septE.D.C. 2 (2B)D.C.P. 1 (2B)6
ma 25 septThe Dubbel Trubbels (1A)SamSam 2 (2B)3
ma 25 septBlack Bull 2 (1A)Q's Downtown Madhouseboys (2C)15
ma 25 septE.D.C. 1 (Ere)No Score (1A)12
di 26 septDorpshuis Ochten 1 (Ere)What's The Point (1B)5
wo 27 septBulls-Eye (Ere)Op de Brommerrrrr (Ere)14
wo 27 septQ's - one (1B)Drielpuddings (Ere)4
wo 27 septBoss Baby's (1B)D.C.E. 47 (1A)11
wo 27 septDubbel 10 (Ere)SamSam 1 (1A)8
wo 27 septCafé Entree (2D)De Posthoorn (Ere)10
wo 27 septDartclub Vink (1B)'t Elsterdammertje (2D)2
do 28 septDe Korenbeurs 1 (1A)Ballooneytunes 2 (2C)7
do 28 septHMA (2C)Lekker Veur Je (1B)3
do 28 septE.D.C. Toros Rojos (2C)Ballooneytunes (2D)9
do 28 septHosenhym 814 (1A)Het Schilderij (1A)16
do 28 septSloopkogels (2C)Black Bull 1 (Ere)2
do 28 septDubbeltje van Dijk (Ere)Mooi Groepie (2B)13
vr 29 septDC De Laar (Ere)WDC Trooper (1B)1
 
Speelweek 4 (week 44)
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 32-Talent) ==> 30 oktober t/m 2 november 2023
DatumThuis TeamUit Team 
ma 30 oktE.D.C. 1 (Ere)Chartreuse Geel (2A) 
ma 30 oktE.D.C. 2 (2B)Black Bull 1 (Ere) 
di 31 oktWDC Trooper (1B)Black Bull 2 (1A) 
di 31 oktDorpshuis Ochten 1 (Ere)SamSam 1 (1A) 
di 31 oktLekker Veur Je (1B)Q's - one (1B) 
wo 01 novDubbel 10 (Ere)Bulldozers (1A) 
wo 01 novDC De Laar (Ere)What's The Point (1B) 
wo 01 novBoss Baby's (1B)Dens & Friends Onderbouw (Ere) 
do 02 novDe Posthoorn (Ere)Dubbeltje van Dijk (Ere) 
do 02 novHet Schilderij (1A)De Kade 44+ (1B) 
do 02 novHMA (2C)De Doffers 1 (1A) 
do 02 novDrielpuddings (Ere)D.C.E. The Tower Throwers (1B) 
do 02 novHosenhym 814 (1A)Dick's Inn Op Karakter (1B) 
do 02 novE.D.C. Toros Rojos (2C)DC De Rijnvogels (2B) 
do 02 novDe Viersprong (Ere)Dartclub Vink (1B) 
do 02 novBallooneytunes 2 (2C)Op de Brommerrrrr (Ere) 
 
Speelweek 5 (week 3)
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 15 t/m 18 januari 2024
DatumThuis TeamUit Team 
ma 15 janBlack Bull 1 (Ere)WDC Trooper (1B) 
di 16 janDorpshuis Ochten 1 (Ere)Lekker Veur Je (1B) 
wo 17 janDC De Laar (Ere)E.D.C. Toros Rojos (2C) 
do 18 janHet Schilderij (1A)Dubbel 10 (Ere) 
do 18 janOp de Brommerrrrr (Ere)De Doffers 1 (1A) 
do 18 janDrielpuddings (Ere)Hosenhym 814 (1A) 
do 18 janDe Viersprong (Ere)Dens & Friends Onderbouw (Ere) 
do 18 janDe Posthoorn (Ere)E.D.C. 1 (Ere) 
 
Speelweek 6 (week 11)
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 11 t/m 14 maart 2024
DatumThuis TeamUit Team 
wo 13 mrtDC De Laar (Ere)Dorpshuis Ochten 1 (Ere) 
wo 13 mrtDubbel 10 (Ere)Dens & Friends Onderbouw (Ere) 
do 14 mrtOp de Brommerrrrr (Ere)Black Bull 1 (Ere) 
do 14 mrtDe Posthoorn (Ere)Hosenhym 814 (1A) 
 
Speelweek 7 (week 15)
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 8 t/m 11 april 2024
DatumThuis TeamUit Team 
wo 10 aprDC De Laar (Ere)Dubbel 10 (Ere) 
di 16 aprDe Posthoorn (Ere)Black Bull 1 (Ere) 
 
Speelweek 8 (week 16)
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 21 april 2024 Bij Dartclub De Rijnvogels
DatumThuis TeamUit Team 
wo 17 aprDubbel 10 (Ere)De Posthoorn (Ere) 
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.