Speelschema Ere
Ere | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 2D | 3A | 3B | 3C | 3D | 3E | 3F

Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 8 t/m 11 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 15 t/m 18 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 22 t/m 25 oktober 2018
 
Speelronde 1 (week 44)
29 oktober - 01 november 2018
ma 29 oktD.C.E. 3Onderbouw Pensionados
ma 29 oktE.D.C. 1Black Bull
di 30 oktLekker Veur JeDe Posthoorn 4
di 30 oktDe Kade 44 +De Korenbeurs
wo 31 oktBarretje Arnhem 1Arnhem 1
wo 31 oktDick's Inn 1De Haspel
 
Speelronde 2 (week 45)
05 - 08 november 2018
ma 05 novE.D.C. 1Barretje Arnhem 1
ma 05 novBlack BullDe Kade 44 +
ma 05 novDe HaspelArnhem 1
di 06 novOnderbouw PensionadosLekker Veur Je
wo 07 novDick's Inn 1De Posthoorn 4
do 08 novDe KorenbeursD.C.E. 3
 
Speelronde 3 (week 46)
12 - 15 november 2018
ma 12 novArnhem 1De Posthoorn 4
ma 12 novD.C.E. 3Black Bull
di 13 novLekker Veur JeDe Korenbeurs
di 13 novDe Kade 44 +E.D.C. 1
wo 14 novBarretje Arnhem 1De Haspel
wo 14 novDick's Inn 1Onderbouw Pensionados
 
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 19 t/m 22 november 2018
 
Speelronde 4 (week 48)
26 - 29 november 2018
ma 26 novDe Posthoorn 4De Haspel
ma 26 novBlack BullLekker Veur Je
ma 26 novE.D.C. 1D.C.E. 3
di 27 novOnderbouw PensionadosArnhem 1
di 27 novDe Kade 44 +Barretje Arnhem 1
do 29 novDe KorenbeursDick's Inn 1
 
Speelronde 5 (week 50)
10 - 13 december 2018
ma 10 decArnhem 1De Korenbeurs
ma 10 decD.C.E. 3De Kade 44 +
ma 10 decDe HaspelOnderbouw Pensionados
di 11 decLekker Veur JeE.D.C. 1
wo 12 decBarretje Arnhem 1De Posthoorn 4
wo 12 decDick's Inn 1Black Bull
 
Speelronde 6 (week 51)
17 - 20 december 2018
ma 17 decBlack BullArnhem 1
ma 17 decD.C.E. 3Barretje Arnhem 1
ma 17 decE.D.C. 1Dick's Inn 1
di 18 decOnderbouw PensionadosDe Posthoorn 4
di 18 decDe Kade 44 +Lekker Veur Je
do 20 decDe KorenbeursDe Haspel
 
Speelronde 7 (week 2)
07 - 10 januari 2019
ma 07 janDe Posthoorn 4De Korenbeurs
ma 07 janArnhem 1E.D.C. 1
ma 07 janDe HaspelBlack Bull
di 08 janLekker Veur JeD.C.E. 3
wo 09 janBarretje Arnhem 1Onderbouw Pensionados
wo 09 janDick's Inn 1De Kade 44 +
 
Speelronde 8 (week 3)
14 - 17 januari 2019
ma 14 janD.C.E. 3Dick's Inn 1
ma 14 janBlack BullDe Posthoorn 4
ma 14 janE.D.C. 1De Haspel
di 15 janDe Kade 44 +Arnhem 1
di 15 janLekker Veur JeBarretje Arnhem 1
do 17 janDe KorenbeursOnderbouw Pensionados
 
Speelronde 9 (week 4)
21 - 24 januari 2019
ma 21 janDe Posthoorn 4E.D.C. 1
ma 21 janArnhem 1D.C.E. 3
ma 21 janDe HaspelDe Kade 44 +
di 22 janOnderbouw PensionadosBlack Bull
wo 23 janBarretje Arnhem 1De Korenbeurs
wo 23 janDick's Inn 1Lekker Veur Je
 
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 28 t/m 31 januari 2019
 
Speelronde 10 (week 6)
04 - 07 februari 2019
ma 04 febBlack BullDe Korenbeurs
ma 04 febD.C.E. 3De Haspel
ma 04 febE.D.C. 1Onderbouw Pensionados
di 05 febDe Kade 44 +De Posthoorn 4
di 05 febLekker Veur JeArnhem 1
wo 06 febDick's Inn 1Barretje Arnhem 1
 
Speelronde 11 (week 7)
11 - 14 februari 2019
ma 11 febDe Posthoorn 4D.C.E. 3
ma 11 febArnhem 1Dick's Inn 1
ma 11 febDe HaspelLekker Veur Je
di 12 febOnderbouw PensionadosDe Kade 44 +
wo 13 febBarretje Arnhem 1Black Bull
do 14 febDe KorenbeursE.D.C. 1
 
Speelronde 12 (week 8)
18 - 21 februari 2019
ma 18 febArnhem 1Barretje Arnhem 1
ma 18 febBlack BullE.D.C. 1
ma 18 febDe Posthoorn 4Lekker Veur Je
ma 18 febDe HaspelDick's Inn 1
di 19 febOnderbouw PensionadosD.C.E. 3
do 21 febDe KorenbeursDe Kade 44 +
 
Speelronde 13 (week 9)
25 - 28 februari 2019
ma 25 febD.C.E. 3De Korenbeurs
ma 25 febArnhem 1De Haspel
ma 25 febDe Posthoorn 4Dick's Inn 1
di 26 febDe Kade 44 +Black Bull
di 26 febLekker Veur JeOnderbouw Pensionados
wo 27 febBarretje Arnhem 1E.D.C. 1
 
Speelronde 14 (week 11)
11 - 14 maart 2019
ma 11 mrtDe Posthoorn 4Arnhem 1
ma 11 mrtBlack BullD.C.E. 3
ma 11 mrtE.D.C. 1De Kade 44 +
ma 11 mrtDe HaspelBarretje Arnhem 1
di 12 mrtOnderbouw PensionadosDick's Inn 1
do 14 mrtDe KorenbeursLekker Veur Je
 
Speelronde 15 (week 12)
18 - 21 maart 2019
ma 18 mrtArnhem 1Onderbouw Pensionados
ma 18 mrtD.C.E. 3E.D.C. 1
ma 18 mrtDe HaspelDe Posthoorn 4
di 19 mrtLekker Veur JeBlack Bull
wo 20 mrtBarretje Arnhem 1De Kade 44 +
wo 20 mrtDick's Inn 1De Korenbeurs
 
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 25 t/m 28 maart 2019
 
Speelronde 16 (week 14)
01 - 04 april 2019
ma 01 aprBlack BullDick's Inn 1
ma 01 aprE.D.C. 1Lekker Veur Je
ma 01 aprDe Posthoorn 4Barretje Arnhem 1
di 02 aprDe Kade 44 +D.C.E. 3
di 02 aprOnderbouw PensionadosDe Haspel
do 04 aprDe KorenbeursArnhem 1
 
Speelronde 17 (week 15)
08 - 11 april 2019
ma 08 aprDe Posthoorn 4Onderbouw Pensionados
ma 08 aprArnhem 1Black Bull
ma 08 aprDe HaspelDe Korenbeurs
di 09 aprLekker Veur JeDe Kade 44 +
wo 10 aprBarretje Arnhem 1D.C.E. 3
wo 10 aprDick's Inn 1E.D.C. 1
 
Speelronde 18 (week 16)
15 - 18 april 2019
ma 15 aprE.D.C. 1Arnhem 1
ma 15 aprBlack BullDe Haspel
ma 15 aprD.C.E. 3Lekker Veur Je
di 16 aprOnderbouw PensionadosBarretje Arnhem 1
di 16 aprDe Kade 44 +Dick's Inn 1
do 18 aprDe KorenbeursDe Posthoorn 4
 
Speelronde 19 (week 19)
06 - 09 mei 2019
ma 06 meiArnhem 1De Kade 44 +
ma 06 meiDe HaspelE.D.C. 1
ma 06 meiDe Posthoorn 4Black Bull
di 07 meiOnderbouw PensionadosDe Korenbeurs
wo 08 meiDick's Inn 1D.C.E. 3
wo 08 meiBarretje Arnhem 1Lekker Veur Je
 
Speelronde 20 (week 20)
13 - 16 mei 2019
ma 13 meiBlack BullOnderbouw Pensionados
ma 13 meiD.C.E. 3Arnhem 1
ma 13 meiE.D.C. 1De Posthoorn 4
di 14 meiLekker Veur JeDick's Inn 1
di 14 meiDe Kade 44 +De Haspel
do 16 meiDe KorenbeursBarretje Arnhem 1
 
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 19 MEI 2019 GESPEELD TE ZIJN.
 
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK !
 
Speelronde 21 (week 21)
20 - 23 mei 2019
ma 20 meiDe Posthoorn 4De Kade 44 +
ma 20 meiDe HaspelD.C.E. 3
ma 20 meiArnhem 1Lekker Veur Je
di 21 meiOnderbouw PensionadosE.D.C. 1
wo 22 meiBarretje Arnhem 1Dick's Inn 1
do 23 meiDe KorenbeursBlack Bull
 
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 27 t/m 30 mei 2019
 
Speelronde 22 (week 23)
03 - 06 juni 2019
ma 03 juniBlack BullBarretje Arnhem 1
ma 03 juniD.C.E. 3De Posthoorn 4
ma 03 juniE.D.C. 1De Korenbeurs
di 04 juniDe Kade 44 +Onderbouw Pensionados
di 04 juniLekker Veur JeDe Haspel
wo 05 juniDick's Inn 1Arnhem 1
 
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 17 t/m 20 juni 2019
 
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 17 t/m 20 juni 2019 ==> LET OP: BEKER GAAT VOOR EVT. P/D.
 
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 23 juni 2019 (locatie: Café 't Haspeltje Zevenaar)
 
Divisiekampioenschappen ==> zondag 30 juni 2019 (locatie: Het Hof van Giesbeek)
 
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 27 juni 2019
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.