Speelschema 3C
Ere | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 2D | 3A | 3B | 3C | 3D | 3E | 3F

Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 8 t/m 11 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 15 t/m 18 oktober 2018
 
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 22 t/m 25 oktober 2018
 
Speelronde 1 (week 44)
29 oktober - 01 november 2018
di 30 oktDe Dorpsherberg 2.2WDC Sub Zero
di 30 oktDe StofwolkZet Hem Op!
di 30 oktPartycentrum FloorDe Prutsers
di 30 oktQ's BustersDe Slok
di 30 oktSol Y SombraQ's Bazinga
 
Speelronde 2 (week 45)
05 - 08 november 2018
di 06 novPartycentrum FloorDe Dorpsherberg 2.2
di 06 novDe PrutsersSol Y Sombra
di 06 novDe SlokWDC Sub Zero
di 06 novQ's BazingaDe Stofwolk
di 20 novZet Hem Op!D.V. Jukebox
 
Speelronde 3 (week 46)
12 - 15 november 2018
di 13 novDe Dorpsherberg 2.2De Slok
di 13 novDe StofwolkDe Prutsers
di 13 novSol Y SombraPartycentrum Floor
di 13 novQ's BustersZet Hem Op!
do 15 novD.V. JukeboxQ's Bazinga
 
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 19 t/m 22 november 2018
 
Speelronde 4 (week 48)
26 - 29 november 2018
di 27 novZet Hem Op!WDC Sub Zero
di 27 novQ's BazingaQ's Busters
di 27 novPartycentrum FloorDe Stofwolk
di 27 novSol Y SombraDe Dorpsherberg 2.2
di 04 decDe PrutsersD.V. Jukebox
 
Speelronde 5 (week 50)
10 - 13 december 2018
di 11 decWDC Sub ZeroQ's Bazinga
di 11 decDe StofwolkSol Y Sombra
di 11 decDe SlokZet Hem Op!
di 11 decQ's BustersDe Prutsers
do 13 decD.V. JukeboxPartycentrum Floor
 
Speelronde 6 (week 51)
17 - 20 december 2018
di 18 decDe PrutsersWDC Sub Zero
di 18 decDe StofwolkDe Dorpsherberg 2.2
di 18 decSol Y SombraD.V. Jukebox
di 18 decPartycentrum FloorQ's Busters
di 18 decQ's BazingaDe Slok
 
Speelronde 7 (week 2)
07 - 10 januari 2019
di 08 janDe Dorpsherberg 2.2Zet Hem Op!
di 08 janDe SlokDe Prutsers
di 08 janQ's BustersSol Y Sombra
di 08 janWDC Sub ZeroPartycentrum Floor
do 10 janD.V. JukeboxDe Stofwolk
 
Speelronde 8 (week 3)
14 - 17 januari 2019
di 15 janDe StofwolkQ's Busters
di 15 janQ's BazingaZet Hem Op!
di 15 janPartycentrum FloorDe Slok
di 15 janSol Y SombraWDC Sub Zero
do 17 janD.V. JukeboxDe Dorpsherberg 2.2
 
Speelronde 9 (week 4)
21 - 24 januari 2019
di 22 janZet Hem Op!De Prutsers
di 22 janDe Dorpsherberg 2.2Q's Bazinga
di 22 janDe SlokSol Y Sombra
di 22 janQ's BustersD.V. Jukebox
di 22 janWDC Sub ZeroDe Stofwolk
 
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 28 t/m 31 januari 2019
 
Speelronde 10 (week 6)
04 - 07 februari 2019
di 05 febDe PrutsersQ's Bazinga
di 05 febDe StofwolkDe Slok
di 05 febQ's BustersDe Dorpsherberg 2.2
di 05 febPartycentrum FloorZet Hem Op!
do 07 febD.V. JukeboxWDC Sub Zero
 
Speelronde 11 (week 7)
11 - 14 februari 2019
di 12 febZet Hem Op!Sol Y Sombra
di 12 febDe Dorpsherberg 2.2De Prutsers
di 12 febQ's BazingaPartycentrum Floor
di 12 febDe SlokD.V. Jukebox
di 12 febWDC Sub ZeroQ's Busters
 
Speelronde 12 (week 8)
18 - 21 februari 2019
di 19 febWDC Sub ZeroDe Dorpsherberg 2.2
di 19 febDe PrutsersPartycentrum Floor
di 19 febZet Hem Op!De Stofwolk
di 19 febQ's BazingaSol Y Sombra
di 19 febDe SlokQ's Busters
 
Speelronde 13 (week 9)
25 - 28 februari 2019
di 26 febDe StofwolkQ's Bazinga
di 26 febWDC Sub ZeroDe Slok
di 26 febSol Y SombraDe Prutsers
di 26 febDe Dorpsherberg 2.2Partycentrum Floor
do 28 febD.V. JukeboxZet Hem Op!
 
Speelronde 14 (week 11)
11 - 14 maart 2019
di 12 mrtDe PrutsersDe Stofwolk
di 12 mrtZet Hem Op!Q's Busters
di 12 mrtPartycentrum FloorSol Y Sombra
di 12 mrtDe SlokDe Dorpsherberg 2.2
di 12 mrtQ's BazingaD.V. Jukebox
 
Speelronde 15 (week 12)
18 - 21 maart 2019
di 19 mrtDe Dorpsherberg 2.2Sol Y Sombra
di 19 mrtDe StofwolkPartycentrum Floor
di 19 mrtQ's BustersQ's Bazinga
di 19 mrtWDC Sub ZeroZet Hem Op!
do 21 mrtD.V. JukeboxDe Prutsers
 
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 25 t/m 28 maart 2019
 
Speelronde 16 (week 14)
01 - 04 april 2019
di 02 aprSol Y SombraDe Stofwolk
di 02 aprPartycentrum FloorD.V. Jukebox
di 02 aprDe PrutsersQ's Busters
di 02 aprZet Hem Op!De Slok
di 02 aprQ's BazingaWDC Sub Zero
 
Speelronde 17 (week 15)
08 - 11 april 2019
di 09 aprDe Dorpsherberg 2.2De Stofwolk
di 09 aprWDC Sub ZeroDe Prutsers
di 09 aprDe SlokQ's Bazinga
di 09 aprQ's BustersPartycentrum Floor
do 11 aprD.V. JukeboxSol Y Sombra
 
Speelronde 18 (week 16)
15 - 18 april 2019
di 16 aprPartycentrum FloorWDC Sub Zero
di 16 aprDe StofwolkD.V. Jukebox
di 16 aprDe PrutsersDe Slok
di 16 aprSol Y SombraQ's Busters
di 16 aprZet Hem Op!De Dorpsherberg 2.2
 
Speelronde 19 (week 19)
06 - 09 mei 2019
di 07 meiWDC Sub ZeroSol Y Sombra
di 07 meiZet Hem Op!Q's Bazinga
di 07 meiQ's BustersDe Stofwolk
di 07 meiDe Dorpsherberg 2.2D.V. Jukebox
di 07 meiDe SlokPartycentrum Floor
 
Speelronde 20 (week 20)
13 - 16 mei 2019
di 14 meiDe PrutsersZet Hem Op!
di 14 meiSol Y SombraDe Slok
di 14 meiQ's BazingaDe Dorpsherberg 2.2
di 14 meiDe StofwolkWDC Sub Zero
do 16 meiD.V. JukeboxQ's Busters
 
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 19 MEI 2019 GESPEELD TE ZIJN.
 
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK !
 
Speelronde 21 (week 21)
20 - 23 mei 2019
di 21 meiZet Hem Op!Partycentrum Floor
di 21 meiDe Dorpsherberg 2.2Q's Busters
di 21 meiQ's BazingaDe Prutsers
di 21 meiDe SlokDe Stofwolk
di 21 meiWDC Sub ZeroD.V. Jukebox
 
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 27 t/m 30 mei 2019
 
Speelronde 22 (week 23)
03 - 06 juni 2019
di 04 juniSol Y SombraZet Hem Op!
di 04 juniQ's BustersWDC Sub Zero
di 04 juniDe PrutsersDe Dorpsherberg 2.2
di 04 juniPartycentrum FloorQ's Bazinga
do 06 juniD.V. JukeboxDe Slok
 
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 17 t/m 20 juni 2019
 
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 17 t/m 20 juni 2019 ==> LET OP: BEKER GAAT VOOR EVT. P/D.
 
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 23 juni 2019 (locatie: Café 't Haspeltje Zevenaar)
 
Divisiekampioenschappen ==> zondag 30 juni 2019 (locatie: Het Hof van Giesbeek)
 
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 27 juni 2019
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.