Speelschema 3B
Ere | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 2D | 3A | 3B | 3C | 3D | 3E

Bekercompetitie 1e ronde week 1 ==> 7 t/m 10 oktober 2019
 
Bekercompetitie 1e ronde week 2 ==> 14 t/m 17 oktober 2019
 
Bekercompetitie 1e ronde week 3 ==> 21 t/m 24 oktober 2019
 
Speelronde 1 (week 44)
28 - 31 oktober 2019
di 29 oktDe Kroeg Loenen 2WDC Sub Zero
di 29 oktSol Y SombraDe Slok
di 29 oktDe StofwolkPartycentrum Floor
di 29 oktDe Dorpsherberg 2.3Q's Bazinga
wo 30 oktDartclub VinkCafé Entree
wo 30 oktLady RebelHet Kolensteegje
 
Speelronde 2 (week 45)
04 - 07 november 2019
di 05 novQ's BazingaSol Y Sombra
di 05 novPartycentrum FloorWDC Sub Zero
wo 06 novDartclub VinkDe Kroeg Loenen 2
wo 06 novDe SlokLady Rebel
wo 06 novCafé EntreeDe Dorpsherberg 2.3
wo 06 novHet KolensteegjeDe Stofwolk
 
Speelronde 3 (week 46)
11 - 14 november 2019
di 12 novWDC Sub ZeroHet Kolensteegje
di 12 novSol Y SombraCafé Entree
di 12 novDe Kroeg Loenen 2Partycentrum Floor
di 12 novDe Dorpsherberg 2.3Dartclub Vink
di 12 novDe StofwolkDe Slok
wo 13 novLady RebelQ's Bazinga
 
Bekercompetitie 2e ronde (32-Master en 64-Talent) ==> 18 t/m 21 november 2019
 
Speelronde 4 (week 48)
25 - 28 november 2019
di 26 novDe SlokWDC Sub Zero
di 26 novDe Dorpsherberg 2.3De Kroeg Loenen 2
di 26 novQ's BazingaDe Stofwolk
wo 27 novHet KolensteegjePartycentrum Floor
wo 27 novCafé EntreeLady Rebel
wo 27 novDartclub VinkSol Y Sombra
 
Speelronde 5 (week 49)
02 - 05 december 2019
di 03 decWDC Sub ZeroQ's Bazinga
di 03 decSol Y SombraDe Dorpsherberg 2.3
di 03 decDe Kroeg Loenen 2Het Kolensteegje
di 03 decPartycentrum FloorDe Slok
di 03 decDe StofwolkCafé Entree
wo 04 decLady RebelDartclub Vink
 
Speelronde 6 (week 50)
09 - 12 december 2019
ma 09 decDe Dorpsherberg 2.3Lady Rebel
di 10 decDe SlokHet Kolensteegje
di 10 decQ's BazingaPartycentrum Floor
di 10 decSol Y SombraDe Kroeg Loenen 2
wo 11 decCafé EntreeWDC Sub Zero
wo 11 decDartclub VinkDe Stofwolk
 
Speelronde 7 (week 51)
16 - 19 december 2019
di 17 decWDC Sub ZeroDartclub Vink
di 17 decDe Kroeg Loenen 2De Slok
di 17 decPartycentrum FloorCafé Entree
di 17 decDe StofwolkDe Dorpsherberg 2.3
wo 18 decHet KolensteegjeQ's Bazinga
wo 18 decLady RebelSol Y Sombra
 
Speelronde 8 (week 2)
06 - 09 januari 2020
di 07 janSol Y SombraDe Stofwolk
di 07 janDe Dorpsherberg 2.3WDC Sub Zero
di 07 janQ's BazingaDe Slok
wo 08 janCafé EntreeHet Kolensteegje
wo 08 janDartclub VinkPartycentrum Floor
wo 08 janLady RebelDe Kroeg Loenen 2
 
Speelronde 9 (week 3)
13 - 16 januari 2020
ma 13 janDe StofwolkLady Rebel
di 14 janWDC Sub ZeroSol Y Sombra
di 14 janDe SlokCafé Entree
di 14 janDe Kroeg Loenen 2Q's Bazinga
di 14 janPartycentrum FloorDe Dorpsherberg 2.3
wo 15 janHet KolensteegjeDartclub Vink
 
Bekercompetitie 3e ronde TalentCup (Master=vrij) ==> 20 t/m 23 januari 2020
 
Speelronde 10 (week 5)
27 - 30 januari 2020
di 28 janDe Dorpsherberg 2.3Het Kolensteegje
di 28 janSol Y SombraPartycentrum Floor
di 28 janDe StofwolkDe Kroeg Loenen 2
wo 29 janCafé EntreeQ's Bazinga
wo 29 janLady RebelWDC Sub Zero
wo 29 janDartclub VinkDe Slok
 
Speelronde 11 (week 6)
03 - 06 februari 2020
di 04 febWDC Sub ZeroDe Stofwolk
di 04 febDe SlokDe Dorpsherberg 2.3
di 04 febDe Kroeg Loenen 2Café Entree
di 04 febQ's BazingaDartclub Vink
wo 05 febHet KolensteegjeSol Y Sombra
wo 05 febLady RebelPartycentrum Floor
 
Speelronde 12 (week 7)
10 - 13 februari 2020
di 11 febWDC Sub ZeroDe Kroeg Loenen 2
di 11 febDe SlokSol Y Sombra
di 11 febQ's BazingaDe Dorpsherberg 2.3
di 11 febPartycentrum FloorDe Stofwolk
wo 12 febCafé EntreeDartclub Vink
wo 12 febHet KolensteegjeLady Rebel
 
Speelronde 13 (week 8)
17 - 20 februari 2020
di 18 febSol Y SombraQ's Bazinga
di 18 febDe Kroeg Loenen 2Dartclub Vink
di 18 febDe Dorpsherberg 2.3Café Entree
di 18 febWDC Sub ZeroPartycentrum Floor
di 18 febDe StofwolkHet Kolensteegje
wo 19 febLady RebelDe Slok
 
Speelronde 14 (week 10)
02 - 05 maart 2020
di 03 mrtDe SlokDe Stofwolk
di 03 mrtPartycentrum FloorDe Kroeg Loenen 2
wo 04 mrtHet KolensteegjeWDC Sub Zero
wo 04 mrtQ's BazingaLady Rebel
wo 04 mrtCafé EntreeSol Y Sombra
wo 04 mrtDartclub VinkDe Dorpsherberg 2.3
 
Speelronde 15 (week 11)
09 - 12 maart 2020
di 10 mrtWDC Sub ZeroDe Slok
di 10 mrtSol Y SombraDartclub Vink
di 10 mrtDe Kroeg Loenen 2De Dorpsherberg 2.3
di 10 mrtPartycentrum FloorHet Kolensteegje
di 10 mrtDe StofwolkQ's Bazinga
wo 11 mrtLady RebelCafé Entree
 
Bekercompetitie 1/8 finales ==> 16 t/m 19 maart 2020
 
Speelronde 16 (week 13)
23 - 26 maart 2020
di 24 mrtDe Dorpsherberg 2.3Sol Y Sombra
di 24 mrtQ's BazingaWDC Sub Zero
di 24 mrtDe SlokPartycentrum Floor
wo 25 mrtCafé EntreeDe Stofwolk
wo 25 mrtDartclub VinkLady Rebel
wo 25 mrtHet KolensteegjeDe Kroeg Loenen 2
 
Speelronde 17 (week 14)
30 maart - 02 april 2020
di 31 mrtDe Kroeg Loenen 2Sol Y Sombra
di 31 mrtDe StofwolkDartclub Vink
di 31 mrtWDC Sub ZeroCafé Entree
di 31 mrtPartycentrum FloorQ's Bazinga
wo 01 aprHet KolensteegjeDe Slok
wo 01 aprLady RebelDe Dorpsherberg 2.3
 
Speelronde 18 (week 15)
06 - 09 april 2020
di 07 aprDe SlokDe Kroeg Loenen 2
di 07 aprDe Dorpsherberg 2.3De Stofwolk
di 07 aprQ's BazingaHet Kolensteegje
wo 08 aprDartclub VinkWDC Sub Zero
wo 08 aprCafé EntreePartycentrum Floor
wo 08 aprSol Y SombraLady Rebel
 
Speelronde 19 (week 17)
20 - 23 april 2020
di 21 aprWDC Sub ZeroDe Dorpsherberg 2.3
di 21 aprPartycentrum FloorDartclub Vink
di 21 aprDe StofwolkSol Y Sombra
di 21 aprDe SlokQ's Bazinga
wo 22 aprDe Kroeg Loenen 2Lady Rebel
wo 22 aprHet KolensteegjeCafé Entree
 
Speelronde 20 (week 20)
11 - 14 mei 2020
di 12 meiSol Y SombraWDC Sub Zero
di 12 meiDe Dorpsherberg 2.3Partycentrum Floor
di 12 meiQ's BazingaDe Kroeg Loenen 2
wo 13 meiCafé EntreeDe Slok
wo 13 meiDartclub VinkHet Kolensteegje
wo 13 meiLady RebelDe Stofwolk
 
ALLE UITGESTELDE WEDSTRIJDEN DIENEN VOOR 24 MEI 2020 GESPEELD TE ZIJN.
 
LET OP: IN DE LAATSTE 2 SPEELWEKEN IS GEEN UITSTEL MOGELIJK !
 
Bekercompetitie 1/4 finales ==> 18 t/m 21 mei 2020
 
Speelronde 21 (week 22)
25 - 28 mei 2020
di 26 meiDe SlokDartclub Vink
di 26 meiDe Kroeg Loenen 2De Stofwolk
di 26 meiQ's BazingaCafé Entree
di 26 meiPartycentrum FloorSol Y Sombra
wo 27 meiHet KolensteegjeDe Dorpsherberg 2.3
wo 27 meiWDC Sub ZeroLady Rebel
 
Speelronde 22 (week 24)
08 - 11 juni 2020
di 09 juniDe Dorpsherberg 2.3De Slok
di 09 juniDe StofwolkWDC Sub Zero
di 09 juniSol Y SombraHet Kolensteegje
wo 10 juniCafé EntreeDe Kroeg Loenen 2
wo 10 juniDartclub VinkQ's Bazinga
wo 10 juniPartycentrum FloorLady Rebel
 
Promotie- / degradatiewedstrijden ==> 15 t/m 18 juni 2020
 
Bekercompetitie 1/2 finales ==> 15 t/m 18 juni 2020 ==> LET OP: BEKER GAAT VOOR EVT. P/D.
 
Bekerfinale Master en Talent Cup ==> zondag 28 juni 2020 Locatie: Café Kort Oisterwijck Doornenburg
 
Divisiekampioenschappen ==> zondag 5 juli 2020 Locatie: Dubbel 10 Arnhem
 
Algemene Ledenvergadering ==> donderdag 25 juni 2020
 

Wil je niks missen? Log dan in!!

Geen account? Maak deze snel aan. Klik dan op registreer onder het inlogscherm.